ciąża, poród, połóg                                                                                                                                               Mijesca Galeria Filmy Sklepy Konkursy

ciąża forum
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę zaloguj się albo zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?
Laparoskopia, ciąża po laparoskopii (1 wejść) (1) Gość
W dół Odpowiedz Ulubione: 0
TEMAT: Laparoskopia, ciąża po laparoskopii
pieli7781 (Gość)
Wcześniak
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Laparoskopia, ciąża po laparoskopii 3 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 1  
* Wiadomość została ocenzurowana, bo zawierała jedno lub więcej słów nieparlamentarnych, niedozwolonych na tym forum *

Zgłoś moderatorowi   Zaloguj się Zaloguj się  
  Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
Agutek (Gość)
Wcześniak
graphgraph
O:Laparoskopia, ciąża po laparoskopii 3 lat(a), 2 mies. temu Oklaski: 0  
Witam!
Ja też jestem po laparoskopii. Miałam torbiel na lewym jajniku wielkości cytryny i dwa na prawym o średnicy mandarynki. Minęły już dwa miesiące od zabiegu. Miałam kontrolne USG i pojawił się mały torbiel 3 cm. Teraz mam mieć terapie hormonalną i potem moj lekarz zapewnia , że szybko należy starać się o dzidziusia. Mam nadzieję, że ma rację. Piszcie o swoich doświadczeniach chętnie wysłucham. Pozdrawiam

Administrator wyłączył możliwość wysyłania postów przez anonimowych użytkowników.
likam (Gość)
Wcześniak
graphgraph
O:Laparoskopia, ciąża po laparoskopii 3 lat(a) temu Oklaski: 0  
Hejka!
Ja mialam laparoskopowo usunieta ciaze pozamaciczna i z zajsciem w kolejna nie bylo problemu (za pierwszym podejsciem).
Glowy do gory!
Powodzenia!

Do góry Odpowiedz
Polska wersja: Polskie Centrum Joomla!